Christmas Crafts 2012

Vánoční slavnosti vás může stát bombu, ale to nemusí být “přemrštěné” záležitost vždy. S trochou kreativity, času a několik dodávek, můžete snadno zvednout náklad z vašeho peněženku tím, že vzrušující dekorace, ozdoby a dárky z domova, to vše v rámci svého rozpočtu. Tam je něco neuvěřitelně nádherný o tom Homespun řemesla. Nejen to přidat osobní dotek na dovolenou interiéru, ale také vypadá velmi funky. Zábavná část o celé řešení je, že můžete vytvořit cokoliv od obyčejných věcí ležících kolem domu a recyklovat staré-věci, aby mysl-vrávorání výzdoby. Tak na co ještě čekáte na? Tato vánoční, smrk na výzdobu svého domova s ​​krásným domácí ornamenty. Ať už potřebujete něco nového k zavěšení u krbu, nebo jen chcete glam nahoru římsu, můžete tyto úžasné vánoční řemeslné nápady vám experimentovat. Budete překvapeni, jak jednoduchý dům, přidržení položky může proměnit váš nudný podložku do zábavné místo pro zavěšení během Vánoc. Abychom vám pomohli dostat se na ní, zde jsou některé nejnovější nápady na vánoční řemesla 2012. Jen shromáždit své zásoby a dostat vytváření!

Vánoční Řemeslné Myšlenky 2012

Pletené punčochy
Plněné s dobrotami a dárky, bohatě oblečených ruční punčochy jsou naprostá radost probudit, aby se na vánočním ránu. Nejenže dělají docela výzdoby pro vašeho interiéru Vánoce, ale jsou také velmi jednoduché plést. Jakmile budete vědět, jak plést na kole, stačí udělat, co chcete. A ano, nezapomeňte ozdobit punčochy se zajímavými motivy vánoční, jako sněhové vločky, sobi, strom, hvězdy, sněhulák a další.

Felt Holly živůtek
Dejte funky dotek na seznam tradičních vánočních stromů pinů s těmito veselé živůtky, které přispívají k nádherné suvenýry. Snadné dělat a skvělý dárek, mohou tyto sofistikované živůtky být také pevná, aby vaše šaty, aby za krásné doplňky. Vše, co potřebujete, je sortiment tlačítek, perličky, tinsels, pom-cedulky, skleněné ozdoby, samet a hedvábí stuhy, atd., abyste mohli začít.

Pinecone Elves
Tato vánoční, jako pocta oblíbené pomůcky Santa Clause, pojďme příkop sněhuláka a klaun a aby rozkošný elf figurky místo. Tyto malé elf figurky jsou hračka dělat a nezaručují žádnou hračku-making zkušenosti. Jen shromáždit šiškami, čističe dýmek, zvonky, jehly a další jednoduché zásoby a ty jsou dobré jít. Můžete použít tyto okouzlující skřítky na palubě se váš vánoční strom, krbové římse a dárky.

Šumivá Jmenovky na dárky
Potřebujete speciální dárek tag držet své dárkové certifikáty karty? Zkuste tyto zářivé dárkových tagy. Pokud jde o výrobu vánočních dárkových tagy, trochu invence nikdy neuškodí. Kromě toho, že hezká a vysoce funkční, tyto dárkové značky přijít s cute přední klapka a mohou být snadno lepit na dárkové krabičky nebo spojený s stromy.

Vánoce boxy Přihlásit Favor
Tento typický ikona Vánoce festivalu, které více či méně vypadá březových polen, dělá pro krásné zvýhodňují krabic. Clip-art omotal kolem papírovou utěrkou s třpytily ptáky posazený na vrcholu to vypadá opravdu pěkně. Nacpat tyto krabice s bonbony karamely, a jiné sladké dárky pro báječný překvapení!

Časopis vánoční stromky
Je to opravdu s podivem, jak může být něco tak jednoduchého, jako starých časopisů být změněn do jiskřivý tabletop stromy. Vánek, aby se tento třpytivé zlaté papírové stromy vypadají opravdu ohromující a lze jen s hrstkou dodávek. Vše, co potřebujete, je pár starých časopisů o jakékoliv velikosti a tvaru, zlatá barva ve spreji, a spoustu třpytí.

Sněhulák Card
Zapomeňte na běžné Vánoční přání? Nyní pozdravit své přátele veselé sněhuláka kartou, která nejen vypadá velmi rozkošný, ale může být také snadno vytvořený doma. Můžete použít staromódní plástev papíru vytvořit požadovaný efekt a převzali ho s nádherným zprávy přímo pod sněhuláka břicha. Roztomilý způsob, jak si přeje Vaše blízké Veselé Vánoce opravdu!

Zkuste vytvořit jednu z těchto řemesel vánočních doma a oslnit až vaše Vánoce oslavy, jako nikdy předtím!

Vánoce se blíží
Sdílet darů
Italská Vánoční koledy
Děti Vánoční koledy
Christmas Hádanky
Vánoční věnce
Rudolph Ozdoby
Od nebe nad Zemi Já přijdu
Angels jsme slyšeli na vysoké
Christmas Hudební hry
Christmas Pie Recepty

Leave a Reply