Christmas Knihy pro dospělé

Curling se s dobrou knihou v ruce se zvednout vánoční atmosféru! Na Štědrý den, posezení u krbu a poslouchat kouzelných příběhů babička je jedním z milovaných vzpomínek. Čtení Christmas knihy nebo poslouchat Vánoční příběhy se staly důležitou součástí oslav vánočních svátků. Stále opatrovat v našich srdcích slavné vánoční příběhy jako “jedle” nebo “Louskáček”. Příběhy těchto dětské nemusí okouzlí vás dnes, jak jste vyrostli této fázi. Nicméně, ne být zklamaný, protože existuje mnoho vánočních knih napsaných pro dospělé tkaní v duchu Vánoce! Christmas knihy jsou ideální vánoční dárky. Lenore Hershey výstižně řekl: “Líbí se dát knihy – náboženské nebo jinak – na Vánoce. Jsou Nikdy výkrm, zřídka hříšný, a trvale osobní.”Zde přinášíme vám některé z populárních knih vánoční, který bude oživit ducha Vánoc ve svém srdci!

Populární vánoční knihy pro dospělé

A Christmas Carol od Charlese Dickense
A Christmas Carol se stalo tradicí Vánoc a Charles Dickens best-known mistrovské dílo. Je to příběh zakysané a lakomý Ebenezer Scrooge, a jeho přeměna vroucím srdcem lidumil po bytí na několika duchy na Štědrý den. Novela byl přizpůsoben do populární klasického filmu Vánoc, s mnoha okouzlujícími verzemi. Takže, Vánoce bez “A Christmas Carol” je neúplná!

Přeskočení Vánoce John Grisham
Přeskočení Vánoce nabízí povedenou pohled na chaos a šílenství, které se staly nepostradatelnou součástí svátečního období. Příběh se točí kolem amerického páru, Luther a Nora Krank. Jako svátky nastává, Luther odhaduje, že loni o Vánocích rodina strávili 6.100 dolarů na Vánoce a měl žalostně málo ukázat se pro něj. Takže, Luther a Nora rozhodnout, že jen tentokrát, budou přeskočit dovolenou úplně. To znamená, že žádná nákupy, žádné vyznamenání, žádné strany, a tak bez potíží! . Místo toho, oni plánují strávit své vánoční set se plavit se na 25. prosince. Všechno jde dobře, dokud všichni, od karetních prodejců Vánoc poděšenýma sousedy, trápit se pár otázek. “Co o vánoční večírek, koledy a Frosty Snowman?” Takže, skákání Christmas přináší obrovské následky a není tak jednoduché, jak oni představovali! Klasická nejlépe hodí pro moderní dobu.

Box Vánoc Richard Paul Evans
Box Vánoc Richard Paul Evans je krásný příběh. Se točí kolem vánoční dárek, který Richard najde v podkroví domu stará žena, s kým on a jeho rodina pobývá. Box, který byl původně navržen pro Bibli, obsahuje několik dopisy napsané na mrtvé lásky ty. Prostřednictvím objevu pole a písmena, Richard zjistí pravý smysl Vánoc! Tento příběh Vánoc bude pohybovat vás a vyplňte vaše oči slzami.

Vlak Vánoc David Baldacci
Vlak Vánoc David Baldacci center na Toma Langdon, novinář, který je při hledání věcí chybí v jeho životě. Román začíná Tom Langdon nástupu do vlaku, aby provedla cestu z New Yorku do Los Angeles. On najde to jako perfektní příležitost k zamyšlení nad sebe a svého života. Ale poslední věc, že ​​očekává, že najít na tomto vlaku je Eleanor Carter, láska jeho života, který opustil ho před lety! Jak děním, a co víc překvapení na vás čekají, vlaku Christmas v této sezoně!

Mystery Vánoc Jostein Gaardner
Mystery Vánoce jsou okouzlující příběh o dívce jménem Elisabet Hansen, který zmizel z domova v Norsku. Holčička běžela po beránek a zjistila, že cestování po celé Evropě. Na její cesty, ona se setká s anděly, pastýři, mudrci a další biblické postavy, kteří cestují napříč časem do Betléma. Příběh je vyprávěn prostřednictvím chlapce jménem Joachim, který získá starý, kouzelný adventní kalendář. Skrytý v kalendáři je příběh Elisabet, která se odehrává, a my se dozvěděli o své cestě! A musí přečíst knihu na Vánoce.

Vánoční strom Jennifer Johnston
Je to příběh, Constance Keating, který žil život exilu, daleko od své rodiny a od Irska. Ve věku čtyřiceti let, se vrátila domů zemřít předčasnou smrt. Už se to blíží až do Vánoc. Jak ona čeká na nevyhnutelné, ona přehraje fragmenty její minulosti. Vzhledem k tomu, vánoční strom čeká na Štědrý den, ona čeká, doufá, že výsledek bude na jejích podmínek. Nádherný kus práce Jennifer Johnston!

Zločin na Vánoce Richard Dalby
Vánoce jsou čas lásky a radosti! Nicméně, může být temná strana tohoto festivalu prasat. Vražda a chaos mohou vplížit do do veselí. Tento atraktivní kolekce má jedny z nejlepších kriminálních příběhů vánoční, napsal nejlepší Mystery Writers of posledních 150 let od Agathy Christie, Arthur Conan Doyle na Thomase Hardyho!

Vánoční dárky pro přítelkyni
Christmas Víno Recepty
Vánoční jídla dárky
Vánoční besídka dekorace
Slyšel jsem, že zvony na Štědrý den
Candy Cane Dezert
Vánoční koledy 2012
Vánoční ozdoby 2012
Christmas Jokes
Vánoční oslava nápady
Zábavné Vánoční recepty pro děti

Leave a Reply