Christmas Knihy pro teenagery

Vánoce jsou čas podělit se, relaxovat a užívat si dlouhé sezoně. Mnoho lidí má různé způsoby, aby se to nezapomenutelné. V současné situaci je spousta zaměřením na vzdělávání a čtení. Mladší generace se buď naladěn na gadgets a Gizmos nebo hraní videoher. Vánoční prázdniny mohou být použity pro všeobjímající umění čtení opět mezi mladé lidi. Výběr vánoční dárek nebo pro který se věc jakékoli dárek pro teenagery může být skličující úkol. Autor Richardson uvedl, že “Knihy jsou dědictví, že velký génius opustí pro lidstvo, které jsou dodávány se z generace na generaci, jak předkládá potomstvo těch, kteří jsou ještě nenarodili.”Proto knihy by měly být podporovány a mělo by se nemělo zapomínat, jako vynikající dárky. Vhodný výběr knih bude sloužit nejen jako zdroj poznání, ale stane vaším přítelem v každodenních těžkostí svého života. Objevte nejmodernější knihy pro dospívající v této sezóně od dospívajícího beletrie prskající fantazií a realitou. Podívejte se na některé z mnoha výběrů knih pro mládež.

Vánoční Knihy pro teenagery

The Twilight Saga Collection
Twilight upír série je číslo jedna řada pro dospívající dívky a bylo by skvělý vánoční dárek. Zatímco většina dospívající fanoušci série Twilight mnoho nebo všechny knihy, můžete Twilight Saga kolekce box set od Stephanie Meyer je úžasný dar. Soubor krabice má všechny čtyři romány od ságy Twilight.

Murder Of King Tut
Dospívající, kteří se zajímají o starověké historii světa tato kniha dává do hloubky detail vraždy mladého krále Tutanchamona od starověkého Egypta. Je zapsán James Patterson, mistr v psaní záhadnou vraždu. Patterson přináší antika naživu. Kniha je psána v nifty způsobem, který popisuje okolnosti které vedly k dětskému King Tut smrti. Je to non-fiction a příjemné kniha.

Naše volba
Tato kniha je určena pro ty dospívající, kteří jsou vášniví o životním prostředí a globální oteplování. Autorem knihy je bývalý viceprezident USA Al Gore. Je to sbírka esejů psaných v jednoduché jednoduchým způsobem. “Naše volba” je obal z asi 30 mezinárodních klimatických summitů pod vedením pana Gore. Je to oko-otvírák na konzervy a listy čtenáře s nadějí.

Dýchací vodou
Tato kniha je mimořádně bolestivé, soucitný přesto léčení kniha na čtení. Jedná se o problém, který obě dospívající a dospělí si musí být vědomi off. Autorem knihy je “Alex Finn”. Je to příběh o mladém muži, volby následování v otcových šlépějích nebralo v potaz důsledky to má na jeho vlastní život. Vzhledem k tomu, předmět “Breathing Underwater” dosahuje požadovaného výsledku. Třeba číst pro roste dospívající.

Život je Funny
Tato kniha je velmi vtipný mladý román pro dospívající a dospělé. Autorem knihy je ER Frank. On napsal multikulturní, multidimenzionální knihu, která bude čelit a transformovat ty, kteří si ho přečetli. Autor představuje všechny postavy s jejich zázemím a příběhy. Každý znak zanechává stopy na vás, a budete cítit skutečné emoce při čtení. Prezentujte tuto knihu dospívající a vidět je padat v lásce.

Berry Řemesla Grapevine věnec
Snadné Vánoční ozdoby
Vánoční dárky pro tety
Creative Vánoční girlandy
Vánoční dárky pro bratra
Vánoční dárky Košík Myšlenky
Děti Vánoční besídka
Christmas Potpourri Řemesla
Christmas Jokes
Christmas tradice a oslavy
Vánoční Flower Myšlenky

Leave a Reply