Pletené ozdoby Řemesla

Vánoce jsou období, festival, který zahrnuje vynikající kombinaci tradice a tvořivost. Crafting na Vánoce není jen zábava, ale také skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas s rodinou. Skvělý způsob, jak zdobení stromu je pomocí cetky, jak kupovaný, a domácí.

Původně, ozdoby byly pouhé závaží připevněné na špejli používaného pro účely vážení dítěte hračku. První skleněné ozdoby byly vyrobeny v Německu, kde byly girlandy ze skleněných korálků připomínajících popcorn prameny a cínové figurky vyrobené a visel nad vánočních stromků. S rostoucí popularitou, výroba těchto cetky zvýšil a tyto drobné stavby se svými složitými vzory se stal domácí favorit. Vysoce kvalifikovaní řemeslníci začali dělat tyto ozdoby tím, že ohřívá trubici nad plamenem a poté vložení trubku do hliněné formy, po celou dobu fouká vyhřívaný sklo expandovat do tvaru formy. Po ochlazení se sklo, byl dusičnan stříbrný roztok nalije, vysuší se a potom, nakonec ručně malované pomocí, různé světlé barvy a pak zakončena uzávěrem a háčkem. Některé z populárních vánoční ozdoby k dispozici na trhu jsou kapička cetky, hruška formovali ozdoby, břečťan ozdoby, Enchanted Forest ozdoby apod.

Původně, tyto ozdoby byly pouze ve formě ovoce a ořechy, ale v dnešní době si můžete vybrat z široké škály vzorů a designů. Jaký lepší, můžete si dokonce vytvořit své vlastní cetka ornies ze snadno dostupných materiálů, jako jsou tkáně papíry, barevné špendlíky atd. Takže, letos malá si spolu s rodinou a připravit tyto krásné dekorace nebo zařídit projektu hodinu pro vaše děti, kde si můžete povzbudil vaše děti, aby se jim. Jednoduchá technika pro výrobu pletené ozdoby je uveden níže.

Jak si vyrobit Christmas opletená ozdoby

Materiál Povinné

Christmas GAG dárky
Christmas Předkrm recepty
Almond Butter Christmas Cake
Vánoční výzdoba 2012
Dětské vánoční knihy
Vánoční dárky
Vánoční strom Myšlenky 2012
Frosty Snowman
Levné vánoční nákupy
Vánoční dárky pro přátele
Levné Christmas Crafts

Leave a Reply