Štědrý den

Štědrý den je jméno dané December 24, den před svátkem vánočním. Podle západních křesťanských církví, je Vánoce měla začínat na Štědrý den sám. Pozdě odpoledne nebo brzy večer v prosinci 24 je vyhrazena pro pořekadlo “mši bdění”. Období Vánoc končí na svátek Křtu Páně, který se slaví v neděli po slavnosti Zjevení Páně.

Většina katolíků, v návaznosti na staré tradice, slavit půlnoční mši o půlnoci na Vánoce. Štědrý den dnes získal téměř stejnou úroveň důležitosti jako dovolenou sám. Vánoční slavnosti zahájena v předvečer Vánoc sám. V následujících řádcích, jsme poskytli nějaké nápady na oslavu v předvečer Vánoc.

Vánoční Eve Filmy
Většina lidí tráví svůj Štědrý den navštěvovat jednu stranu nebo jiný. Oni zábava do časných ranních hodin v noci a tráví svůj čas tancovat až k patě do plechu čísel. Je však není nutné, aby se také se co dělají ostatní. Můžete strávit klidný Štědrý den u vás doma, spolu se všemi vašimi okolí a blízké. Stačí udělat chutné jídlo, pronajmout několik DVD a strávit noc obklopen těmito věcmi a lidmi, které mohou váš život kompletní.

Štědrý den Party
Štědrý den strana je velmi důležitou součástí Štědrý den. Všichni členové rodiny, spolu s blízkými přáteli a příbuznými, shromáždit na stranu přivítat nejvýznamnější den v roce, tj., vánoční. Různé země mají různé tradice, pokud jde o jídla z Štědrý den stranu se týká. V pečeně Německu kapr tvoří hlavní součást jídla, zatímco v České republice, to je rybí polévka, která je více důležité.

Tradiční vánoční recepty
Španělská Vánoční koledy
Christmas Cranberry Hruška & Ořech dort
Přejeme Vám veselé Vánoce!
Snow Globe
Christmas Pie Recepty
Švédská Vánoční koledy
Vánoční dárky pro manželku
Vánoční dárek pro učitele
Santa Claus Vtipy
Vánoční One Liner Jokes

Leave a Reply