Top 10 Vánoční Books

“Nejlepší knihy není myšlenka, která obsahuje, ale myšlenka, která navrhuje, stejně jako kouzlo hudby přebývá není v tónech, ale v ozvěnách našich srdcí.”Oliver Wendell Holmes. Citát vysvětluje význam knih v našem životě. To je často říkal, že pokoj není kompletní, pokud nejsou žádné knihy v něm. Knihy jsou nejen velké společnosti, ale také obohacení ve všech formách. Chcete-li číst je stoupat na obloze fantazie a dívat se na svět z jiné perspektivy. Je to jako cestu k větší výšce znalostí a zkušeností. Čtení knihy každý den a při každé příležitosti je skvělý zvyk, ale více často než ne my Chuck knihy stranou v okamžiku, kdy existuje více příležitosti nebo veselí. Raději strana, než být označen jako nudné nebo dorks čtením. Co nevíme, je však, že čtení na festivalech jako jsou Vánoce, můžeme celý “Vánoční” věc více romantické a krásné. Čtení na Vánoce by mohly být rituál, jako, a to je jistě příjemný způsob, jak strávit kvalitní čas strávený s rodinou společně. Dalo by se přitulit se svými blízkými v blízkosti krbu a četl nahlas knihy založené na Vánoce. Přečtěte si o to vědět nejlepších deset knih o Vánocích můžete číst a užívat si.

Nejlepší knihy na Vánoce

{0}10.{/0} {1} {/1} Box of Delights – John Masefield
Přestože “Box of Delight” je určen pro děti, bylo by to sloužit jako potěšení pro dospělé i. Fantazie román o střežit “magické pole” svěřila se dospívající vás udrží na nohou až do konce. Dobrodružství Kay Harkerová a jeho návrat z internátní školy okouzlí vás až do konce. Je to kouzelný čtení zvláště pokud byste chtěli přečíst na seznam malými dětmi. Nádherný popis a úžasné vyprávění různých escapades Harkerová dělá to zajímavé čtení pro Štědrý večer.

9. Greatest Story Ever Told-Fulton Oursler
Tato kniha říká, že příběh Ježíše Krista němž autor vštípil v Novém zákoně evangelia s životem, zdobí To se jim s jeho podrobným popisem. Kniha ve všech ohledech ukázal spravedlnosti k písmům celé, i když s beletrizované vyprávění. Autor se podařilo přivést do pravé podstaty benevolentní, ale výkonný Božího Syna a jeho poslání uprostřed politické, náboženské a sociální vřavě počátku prvního století. Kniha je široký odvolání a uspěje v vyjadřování nadčasové poselství.

8. Gift of the Magi – O. Henry
Tato povídka je pro nádherné čtení, zejména pokud čtete své blízké. Příběh muže a ženu, kteří jdou do každého rozsahu koupit tajné dárky pro sebe a jak se neváhají část pryč s jejich nejvíce miloval majetek, aby mohli dovolit dar je neuvěřitelné čtení. James a jeho manželka Della zbožňují se navzájem a to i přes špatné ekonomické podmínky, které jdou do každého rozsahu koupit vánoční dárek pro sebe navzájem. V křehké ekonomické stavu světa, bude příběh nejen působit jako příjemné čtení, ale přinese také oba blíž.

7. Crippled Lamb-Max Lucado
Joshua Beránek je zmrzačený, který z něj dělá to samotář ve stáji. Příběh vypráví, jak jeho slzy samoty zase k radosti, nicméně, protože jeho rozdílu, on dostane se tam, když se narodí Ježíš! To je mix klasického umění s překvapením konec, tato nabídka příběh pomůže všechny děti vidět, že Bůh má velmi zvláštní plán pro jejich životy.

6. Polar Express-Chris Van Allsburg
To vypráví příběh mladého chlapce, který na Štědrý den jde do postele jen být součástí magie vlaku volal Polar Express, který se chystá na severní pól. Vzhledem k tomu, vlak dosáhne severní pól, chlapec najde mnoho elfy stojí tam vlny sbohem Santa za své cesty Vánoce. Chlapec se ocitne mít štěstí, aby se dosadil do Santa přijímat první dar Vánoc. Věděl, že si mohli vybrat z ničeho, chlapec žádá jednoho krásného znějící zvon z saních Santa Clause. Chlapec umístí zvon v kapse hábitu a všechny děti sledovat, jak Santa startuje svého ročního delivery. Později na vlaku, chlapec zjistí, že zvon byl propadl kapsy. K jeho překvapení, jeho sestra najde malý dárek zabalený, schoval pod keř ranním Vánoce. Se zjistí, že se jedná o stejný zvon v dárkové krabici. Oba radovat a udržet zvonění na zvonek, poslouchat jeho krásným zvukem. Ale jejich rodiče nemohou slyšet zvuk zvonu znamenat, že pouze lidé, kteří věří v Santa mohli slyšet zvuk.

5. Jeden Wintry Night-Ruth Bell Graham
Příběh vypráví, jak se zraněná hora chlapec, chytil ve sněhové bouři na Vánocích, které bylo přijato v roce ženou, která žije v logu doma, chlapcova dědečka pomohl vybudovat let předtím. Po zasněžené pár seznámí a dědeček je o chlapce pobytu, žena spustí do vyprávění o vánoční příběh, začínající stvoření a končící vzkříšení. Double-spread betlém skutečně přitahuje pozornost, a to zejména zarážející tvář mladé dívky Anny, který přišel vidět Krista jako dítě.

4. Box Vánoce – Richard Paul Evans
Příběh je o mladém páru, Richard a Keri, který přijímá postoj starat o osamělá vdova, Mary Parkin ve svém temperamentní viktoriánské panské sídlo. V tomto předvánočním období, Mary se stará o posedlosti Richarda s úspěchem a neúspěchem, aby čas pro rodinu. Ačkoli ona naléhá, ​​aby přehodnotila své priority, které on malí dbá na až na její mrtvé posteli Marie odhalí její tajemství smutek. Tam je silné poselství lásky, která se nachází pod příběhu.

3. Nejlepší vánoční průvod Ever – Barbara Robinson
Vždycky to bylo stejné vánoční příběh z Bible bylo řečeno každý rok. Zatímco Alice Wendleken je vždy Mary, Elmer Hopkins, syn ministra, je vždy Joseph pokaždé. Ale tento rok se mění. Bylo to, když obvykle ředitel, paní Helen Armstrong, zlomila nohu, která hospodyňka Milost Bradley posilují řídit. To je špatná zpráva pro své děti, Beth a Charlie, kteří jsou vždy v průvodu, ale nikdy nechci být, stejně jako její manžel Bob, který dává své nejlepší úsilí do zůstávat doma na průvod. Ale jen, aby se věci ještě horší Herdmans (Ralph, Imogene, Leroy, Ollie, Claude a Gladys), které jsou považovány za nejhorší děti na světě, se dozví o průvod. Pastýř se ukázat a získat všechny hlavní role, protože nikdo nechce být kdekoli v jejich blízkosti. Během týdnů, které vedly až k přehlídce všech zkoušek jsou katastrofou. A stejně jako to vypadá, že průvod by bylo hrozné, jak dobře, Herdmans Zdá se, že táhnout se daly dohromady, aby zase do nejlepší průvod vánoční Ever.

2. Jak Grinch Stole Christmas-Dr. Seuss
Grinch, jejichž srdce je dvě velikosti příliš malé, nenávidí WHO-Ville je rekreační oslavy, a plánuje ukrást všechny dárky, aby se zabránilo Vánoce od příchodu. K jeho překvapení, Vánoce přichází stejně, a Grinch zjistí skutečný význam dovolené.

1. A Christmas Carol-Charles Dickens
A Christmas Carol je jedním z nejlepších románů Charlese Dickense a jeden z klasiky a musí přečíst pro Vánoce. Tento viktoriánský morálka příběh vypráví nadupaný příběh lidstva a jeho schopnost změnit se za dobré. Je složena z vše-inspirace, humoru, emocí a spřádá příběh starého a hořké lakomce a jeho hluboké emancipace. Ebenezer Scrooge je chamtivec bohatství a drží všechno nepeněžní s opovržením. V souladu s hudební analogii titulu, A Christmas Carol, Dickens rozdělí jeho literární dílo do pěti “holemi” namísto kapitoly přidat trochu humoru a hudbu k práci.

Texty písní slavného australského vánoční koledy
Christmas Trivia
Christmas Víno Recepty
Vánoční besídka Hry pro skupiny
Vánoční strom zdobení hře
Glitter Glue Ozdoby Řemesla
Domácí Christmas Crafts
Vánoční ozdoby 2012
Christmas Snídaně Recepty
Top Ten vánoční dárky
Vánoční dárky pro strýčka

Leave a Reply