Vánoční besídka Hry pro skupiny

Vánoce jsou pro každého bez ohledu na třídy, rasy a národnosti. Jedná se o speciální roční době, kdy bohaté a chudé jsou na stejné straně oslav. Každá domácnost zdobí své domy v nejlepším možným způsobem a plánu zařídit vánoční večírky. Vánoční večírky jsou o bohaté hostiny, spousta výzdoby a zábavných aktivit. Aktivity jako jsou hry jsou nedílnou součástí vánočních večírků a pomoc při rozsvítí duchy lidí. Výběr správných společenských her pro skupiny může si vytáhnout rukávy, protože to vyžaduje značnou fantazii a kreativitu z vaší strany. Musíte dávat pozor, aby se všichni ve skupině se účastní těchto her, a mají svůj podíl na zábavu. Chcete-li získat inspiraci pro skupinové společenské hry, můžete využít oblíbené televizní pořady nebo filmy. Mějte na paměti, že hry, kterou jste zvolili by měla být pohodlná pro každého a určitě by neměl být nespokojený některý. Níže jsou některé vánoční večírek hry pro skupiny, které můžete použít ve svých stran:
Funny Vánoční večírek Hry pro skupiny

Celebrity Hunt
To je velmi zábavná a návyková hra. Pravidla každého herního poptávky ve skupině, s výjimkou vás, jak napsat jméno slavné osobnosti nebo znak na kus papíru. Nyní držet tento papír do čela hráče na jeho / její levici a zkontrolujte, zda dotčená osoba nevidí jméno. Dalším krokem patří také seznam akcí a aktivit souvisejících s těmito slavnými lidmi na grafu. Umístěte tento graf na zeď tak, že je viditelná pro každého hosta. Tato tabulka bude nabízet potřebné záchytné body pro účastníky, aby činili správná odhady. Zde začíná vlastní hra. První hráč pokračuje se zeptat každého vyzvednutí podněty z grafu jako kdo to je. Pokud se bílá se stanoví, co se setká s ANO, může jít dopředu odhadnout, nebo vybrat jinou tágo. Pokud se dostane č. jako odpověď, další hráč dostane na turnu. Osoba, která poprvé dělá odhad, jak se kdo to je, je vítěz.

Předávat dál
Je to jednoduchá a zajímavá hra, která zahrnuje trochu štěstí, ale koordinační skupiny. Účastníci jsou povinni sedět těsně ve dvou řadách, kteří hledají ke stejným směrem. Dnes jde každý člověk sedí v přední linií budou kostky. Kdykoli se člověk dostane šest, budou oba účastníci předat malý objekt účastníka sedí za nimi, který bude dále předává, dokud objekt dosáhne konce. Když se objekt dostane poslední dvě osoby, budou vstávat a běžet na začátku řádku účetní objekt a sednout. Účastník, který si sedne jako první, bude sedět v přední linie, zatímco osoba, která přichází druhý se vrátí do svého příslušné místo. Linka, která se otáčí zezadu dopředu první vyhraje hru.

Protáhněte punčocha
Je to opravdu jednoduchá hra a může být hrán malou skupinou. Chcete-li hrát tuto hru, vyplňte punčochu Vánoce s několika položkami vánočních a kravatu stuhami. Dejte účastníkům kus papíru a tužku na psaní. Účastníci budou sedět v kruhu a napsat své jméno v horní části papíru, který jim. Nyní hostitel bude muset projít punčochu na prvního hráče, který se bude dotýkat vnějšku to a dělat odhady o položky uvnitř skladování. Hráč pak tyto punčochu na další hráče. Každý hráč bude psát odhady v daném dokumentu. Tímto způsobem si každý hráč se dotkne populace a psát jeho / její odhady. Nyní, bude hostitel shromažďovat všechny kousky papíru z účastníků a odhalí položky v punčoše. On pak přečetl odhady provedené hráči. Hráč s maximálním počtem správných odhadů vyhrává hru.

All Tied Up
Všechny svázané Up je zábavná hra, která je použitelná pro všechny věkové skupiny. Hra zahrnuje dva týmy po osmi hráčích tvoří dvě samostatné kruhy. Nyní hostitel bude dát kouli červeného vlákna k prvnímu týmu, zatímco koule zeleného vlákna k jinému týmu. Po obdržení signálu, bude první účastník na každém týmu kdo vinutí se s provázkem a pak se projít motouz k dalšímu hráči v jeho týmu. Tento proces pokračuje, dokud tým skončil vinutí se s provázkem. Tým proti větru se s motouzu první, je vítěz.

Vánoční punč recepty
Vánoční dárky pro rodiče
Funny Vánoční přání
Vánoční přání
Cotton Snow Flake
Vánoční besídka Zábavné hry
Vánoční dárky pro přítelkyni
Vánoční besídka Předkrmy
Christmas Potpourri Řemesla
Easy Christmas Crafts
Vánoční dárky pro dědečka

Leave a Reply