Vánoční hračky

Vánoční hračky jsou oblíbené jako dárky a ozdoby na vánoční stromky. Jsou důležitou součástí této sváteční sezoně a zajímavou historii, aby šel s nimi. Clement Clarke Moore, význačný učenec své doby, přečetl báseň “Návštěva z Saint Nicholas ‘o něm psáno jako vánoční dárek k jeho dětí na 22 prosince 1822. Popis Mikuláše Mooreova byla založena na jeho buclaté a veselý dobromyslný domovník, Jay Duyckinck. Host se to líbilo natolik, že si je zkopírován dolů a poslal ho do New York novin s názvem jako “Sentinel Troy”. O rok později, to bylo vydáváno v něm anonymně.

Veselý, dlouhé licousy elf sestup komíny s pytlem na zádech a je doplněno punčochy dobrých dětí s hračkami se stala tak populární, že se stala nedílnou součástí Vánoc navždy. Později se Mooreův báseň byla zveřejněna v knize v roce 1844. O několik let později, když průmysl hračka objevil, Santa hračky vzrostla nejoblíbenější na Vánoce. Mnoho z časných hraček jsou ceněné majetky starožitností “trhu, zejména staré plechové hračky, které byly poprvé vyrobeny komerčně v roce 1848 na” Philadelphia Tin Toy manufaktury “. Tyto hračky byly ručně malované a maloval.

Connecticut hodiny-maker jmenoval George Brown vynalezl pohybu hodinových mechanismů pro hračky v 1850s. On vynalezl nové designové hračky příliš jako čluny, na vozech tažených koňmi, lokomotiv a protipožárních vozů. Později vytisknout německé dovozní hračky, staré houpací koně, francouzské porcelánové panenky, kuličky, miniaturní čajové soupravy, německé Penny hračky, “Pan Potato Head “s hlavami z reálných brambor, japonské jarní poháněných hraček, panenek Barbie, medvídky, vlaky a plastových” kosmických lodích Star Wars “vzkvétala trhů a byly hotly shromážděny. Děti nebyly méně nadšeni přijímat nově vydané hračky na trhu jako vánoční dárky a dárky, stejně jako dnes, jsou více nadšení pro příjem baterie-provozoval a elektronických Gizmos. Takže si letošní Vánoce s hračkami!

Vánoční večeře recepty
Vánoční dárky pro prarodiče
Najít Santa
Vánoční svíčky
Musí být Santa
Christmas Historie
Black Walnut Christmas Cake
Vánoční dárky pro ženy
Silent Night!
Píseň Vánoce
Christmas Pie Recepty

Leave a Reply