Vánoční hračky

Vánoční hračky jsou oblíbené jako dárky a ozdoby na vánoční stromky. Jsou důležitou součástí této sváteční sezoně a zajímavou historii, aby šel s nimi. Clement Clarke Moore, význačný učenec své doby, přečetl báseň “Návštěva z Saint Nicholas ‘o něm psáno jako vánoční dárek k jeho dětí na 22 prosince 1822. Popis Mikuláše Mooreova byla založena na jeho buclaté a veselý dobromyslný domovník, Jay Duyckinck. Host se to líbilo natolik, že si je zkopírován dolů a poslal ho do New York novin s názvem jako “Sentinel Troy”. O rok později, to bylo vydáváno v něm anonymně.

Veselý, dlouhé licousy elf sestup komíny s pytlem na zádech a je doplněno punčochy dobrých dětí s hračkami se stala tak populární, že se stala nedílnou součástí Vánoc navždy. Později se Mooreův báseň byla zveřejněna v knize v roce 1844. O několik let později, když průmysl hračka objevil, Santa hračky vzrostla nejoblíbenější na Vánoce. Mnoho z časných hraček jsou ceněné majetky starožitností “trhu, zejména staré plechové hračky, které byly poprvé vyrobeny komerčně v roce 1848 na” Philadelphia Tin Toy manufaktury “. Tyto hračky byly ručně malované a maloval.

Connecticut hodiny-maker jmenoval George Brown vynalezl pohybu hodinových mechanismů pro hračky v 1850s. On vynalezl nové designové hračky příliš jako čluny, na vozech tažených koňmi, lokomotiv a protipožárních vozů. Později vytisknout německé dovozní hračky, staré houpací koně, francouzské porcelánové panenky, kuličky, miniaturní čajové soupravy, německé Penny hračky, “Pan Potato Head “s hlavami z reálných brambor, japonské jarní poháněných hraček, panenek Barbie, medvídky, vlaky a plastových” kosmických lodích Star Wars “vzkvétala trhů a byly hotly shromážděny. Děti nebyly méně nadšeni přijímat nově vydané hračky na trhu jako vánoční dárky a dárky, stejně jako dnes, jsou více nadšení pro příjem baterie-provozoval a elektronických Gizmos. Takže si letošní Vánoce s hračkami!

Christmas Centerpieces
Vánoční dárky pro teenagery
Handmade Vánoční přání
Vánoční anděl Řemesla
Oh Little Town of Bethlehem
Jak organizovat vánoční hry
Eucalyptus A Lemon Holiday Věneček Craft
Co je v osazení hře
Vánoční osvětlení
Christmas Symboly
Historie vánočních koled

Leave a Reply