Vánoční koledy 2012

Vánoce jsou časem, aby vaše starosti za sebou a obnovit svou naději na lepší budoucnost. Je to příležitost, kdy tradice lidí slavnostních zavazovat, šířit lásku a laskavost a vyvedu pravý smysl Vánoc. Vánoční oslavy po celém světě obvykle zahrnují šíření poselství Bible, re-nařizovat narození Kristovo, zdobení domů, sdílení darů, příprava tradičních jídel a účast na půlnoční mši. Hovoříme-li o půlnoční mši, by modlitba relace by byla neúplná bez rezonujícím zvuku vánočních koled. Vánoční koledy a kostelní písně nejsou jen zpívané ve chvále pána, ale také na Něj pamatovat, obnovit naši víru v Všemohoucího, takže hledáme útěchu, odpuštění a přijít společně v míru a harmonii. Tradičně, vánoční koledy se zaměřil na narození Ježíše Krista, ale teď už ne. Dnes máme koledy, které se soustředí na vánoční tématikou, zimní scény a dokonce i Santa. Vánoční koledy jsou nejlepším způsobem, jak šířit ducha sezóny a vybavení, které se na oslavy dopředu. Podívejte se, v seznamu vánočních koled 2012 jsou uvedeny níže.

Populární Vánoční koledy 2012

Dvanáct dní Vánoc
Nejdříve angličtina zpíval tuto koledu během šestnáctého století, ale kořeny písně lze vysledovat až do francouzské odříkává. Slova se zaměřením koled na Štědrý den a na dalších 12 dnů, což je tradičně pozorován jako poslední den slavnosti. Publikováno v roce 1780, píseň má speciální náboženskou úctu mezi jeho stoupenci.

Silent Night
Silent Night je nepochybně nejoblíbenější vánoční koledy všech dob a je zpívaný během půlnoční mši. Píseň byla původně báseň, která byla složena rakouským pastor jménem Joseph Mohr v roce 1816. To bylo nejprve zpívané v roce 1818, kdy orgán se porouchal a on byl nucen skládat hudbu pro půlnoční mši. Od té doby se tento oduševnělý hudební skóre přišel být nejoblíbenější koledy ze všech.

Radost světa
Isaac Watts napsal tuto radostnou koledu v roce 1719. Pastor z povolání, byl Isaac Watts proslulý pro skládání mnoha dojemné písně. V Carol “Radost World” je řekl, aby oslavovali návrat Krista a je založený na Psalm 98, Bible. George Frederick Handel skládal melodie tohoto chorálu.

Hark! Herald Angels Sing
Tento chorál byl původně napsán Charles Wesley a byl poprvé publikován v roce 1739 v kostelních písní a posvátných básní. Charles vždy přednost střízlivý, pomalý hudební kompozici pro většinu z jeho slov. Trvalo několik desetiletí později, když William H. Cummings přijala Felix Mendelssohn hudbu z Festgesang, aby vyhovovaly texty této písně. V době, hudba této písně prošel několik variant.

O Holy Night
Placide Cappeau první složil píseň v roce 1847 na hudbu Adolphe Adam. Báseň byla původně napsána ve francouzštině před John S. Dwight jej přeložil do angličtiny. V obou verzí textu z básně, držte podobný význam, který hovoří o narození Krista a vykoupení lidstva.

Mary Boy Child
Píseň byla napsána od Jester Hairston v roce 1956. Harry Belafonte později zaznamenal píseň pro film, který trumfl hudební žebříčky ve Velké Británii v roce 1957.

Hosté v Správci
Tato vánoční koleda byla první v tisku v roce 1885 v luteránské Philadelphie nedělní knihy školní, poté se stal populární po celé Americe a Británii. Autorem písně je i nadále záhadou, ale hudba je řekl, aby byl složen William J. Kirkpatrick v roce 1895.

Rudolph červená-čichal Reindeer
Píseň je o fiktivní charakter jmenoval Rudolf, který je věřil být devátý sobi Santy. Koleda byla poprvé vydána v roce 1939 a byl napsán Robertem L. květnu. Tato koleda je hodně miloval mezi dětmi, a ještě více, protože se točí kolem své oblíbené postavy vánoční Rudolfa.

Sláva Bohu
Tento konkrétní koleda je populární v kostelech, které mají holandské vlivy a je docela běžný v protestantských církvích, zejména v Nizozemsku. Slova z písně se točí kolem píseň andělů, kteří zpívali tuto píseň oznámit narození Krista pastýřům.

Přejeme Vám veselé Vánoce
To je dobře známý vánoční koleda, která byla propagována v západní zemi Anglie během šestnáctého století. Píseň vděčí za své kořeny anglické tradice dávání pamlsky pro carolers v předvečer Vánoc. Píseň “Přejeme Vám Veselé Vánoce”, je dobrý způsob, jak ukončit svůj půlnoční mši.

Všechny tyto koledy možná starověkých, ale dělat určitou scénu na Vánoce. Tyto Vánoce je čas pro výše uvedené koled, možná příští rok bychom přinést nějaké další opravdu nádherné koledy. Pro tuto chvíli, budou výše uvedené koledy ukrást show v roce 2012.

Vánoční dárky pro teenagery
Vánoční besídka Aktivity
Vánoční koktejl Recepty
Vánoční koledy 2012
Zaměstnanci Christmas Party Myšlenky
Výběr hotel
Andělé z Realms of Glory
Venku v jeslích!
Christmas Scrapbook Myšlenky
Vánoční osvětlení
Co je v osazení hře

Leave a Reply