Vánoční písně 2012

Vánoce jsou jedním z nejvíce oslavovaných festivalů na světě. Štěstí je duše tohoto festivalu, který připomíná narození Ježíše, Syna Božího a Spasitele světa. Vánoční oslavy jsou různé v různých částech světa, ale je zde jedna věc, která je společná o těchto oslavách, a že není nikdo jiný než vánočních písní, které přidávají čisté blaženosti na tomto svatém příležitosti. Velký počet skladeb uvolnit během této sezóny, přidávat k radosti tohoto radostného příležitosti. Některé z nich oslavovat narození spasitele že některé se zabývají s emocemi spojenými s tímto festivalem. Přes nových písní, Vánoce tak úzce spojena s klasickými vánočních písní, které se těší obrovské popularitě, protože jejich propuštění, že se nyní staly synonymem pro slavnosti. Přidejte se k nám, jak se dostanete na úžasného světa vánočních písní pro tento rok. Následující část vzdává hold všech dob klasiky při zavádění nejnovější čísla 2012.

Top Vánoční písně 2012

Změnil chlapečka
Nikdo by si představoval, že chlapec, který se narodil ve stáji by se stal velký kazatel a jeho učení by se změnit tento svět. Tato píseň, “Změnil chlapeček” raduje tuto příležitost. Tato píseň je řízený Lari Goss, který je známý pro svou jižní evangelium příchutí hudební styl. Vyprávění je napsán veterán spisovatele Nan Allen.

Největší příběh všech (Marty Parks)
Vánoce jsou jedním z nejlepších příběhů nikdy neřekl. Ačkoli příběh, to se liší od všech ostatních příběhů z hlediska jeho náboženský význam. Všechny příběhy jsou zábavné a ohromující, ale příběh Vánoc, příběh zachránce světa, je ten, který může proměnit vás úplně. Tato píseň “The Greatest Story Of All ‘je vytvořen veterán aranžér Marty parků.

Oslavte Wonder (Marty Parks)
Vánoce, narození slíbený Mesiáš Božím je opravdu úžasný čas. Podstata této úžasu je zachycen a představoval v vzrušujících režimů a instrumentace montovaných Marty parky. Tato píseň “Oslavte zázrak” by určitě vaše srdce okraj s radostí a oddaností.

Season Of Joy (Album Daniel Semsen)
Tato píseň, “Season Of Joy” je velkolepé kombinace keltských tradic hudební a duch Vánoc, což je nejvíce milovaný sezónní song. Tato píseň je uspořádán Daniel Semsen. Album obsahuje čtyři nové písně Keith a Kristyn Getty, které kombinují irské klasiky s Celtic-inspiroval hudbou. Zkuste tyto písně během letošní Vánoce a sdílet radost s ostatními.

All-Time Hit Christmas Songs

Bílé Vánoce
To je vůbec nejoblíbenějších vánoční píseň Irvinga Berlina. Tato píseň se vrátíte zpět na zasněžené Vánoce. To má mnoho verzí a jeden zpívaná Bing Crosby je best-selling jeden dle Guinessovy knihy rekordů. Tato píseň byla poprvé zaznamenána v roce 1942 a byl asi 3 minuty.

Oni vědí, že jsou Vánoce?
Tato píseň byla napsána v roce 1984 Bob Gedlof a Midge Ure, jehož cílem je získat finanční prostředky pro pomoc hladomorem postižených lidí v Etiopii (1983-1985). To se stalo best-selling jeden podle “britský žebříček jednotlivců” a také se stal číslem jedna v Vánoce 1984, trumfnout grafu důsledně po dobu pěti týdnů.

Budu Home For Christmas
To je jeden z nejvíce dojemné Christmas Song, který vznikl v roce 1943, v době druhé světové války, a líčí pocity vojáků, kteří si mysleli, že válka by se brzy skončí, a oni mohou být doma do Vánoc. Ale to se nestalo. Bolest je pryč ze svých domovů a milovaní je vyjádřena v touchiest linií této písně – budu doma na Vánoce, i když jen v, Dreams. Tato píseň je zpívána Vanessa Williams.

All I Want Na Vánoce je vy
Je to moderní pop romantické píseň zpívaná slavného amerického popového zpěváka Mariah Carey. To zobrazí protagonista je touží setkat se svým milencem v této nádherné doby. Ani se jí to pro všechny dárky, ani nemůže Santa aby byla šťastná. Ona je jen čeká na svého milence a zpívá, Vše, co chci na Vánoce je vy.

Už Yourself A Merry malý vánoční
To je další dojemný vánoční píseň, která je melancholie dost, aby se slzami v očích posluchače. Píseň, která byla zavedena od Judy Garland a později upravený Frank Sinatra, je stejně jako paprsek naděje nebo přání pro ty, kteří trpí vážnou beznaděje.

Písně jsou nedílnou součástí vánočních oslav. Užijte si tuto festivalovou sezónu s vašimi oblíbenými vánočních písní. Doufám, že tento článek vám pomohl zjistit některé zajímavé písně na Vánoce 2012.

Rudolph Ozdoby
Romantické dárky k Vánocům
White Christmas Cake
Dvanáct dní Vánoc
Handmade Vánoční přání
Creative Vánoční girlandy
All I Want for Christmas je My Two Front Teeth
Vegetariánské Vánoční recepty
Přejeme Vám veselé Vánoce!
Vánoční věnec Řemesla
Vánoční dárky pro mámu

Leave a Reply