Vánoční strom Myšlenky 2012

S Vánocemi téměř na nás, je čas myslet out-of-the-box, a aby v této sezoně speciální s inovativními nápady dekorací. Nemyslíte si, ozdoby na vánoční stromky se staly mechanické dnes? Lidé obvykle vytáhnout stejné staré tradiční vánoční ozdoby, jako punčochy, Santa, andělé, atd., které mají ve svých skříních z loňských Vánoc. Nakupování nové a trendy ozdoby nemusí být dostupné pro některé lidi, které může být důvod, proč raději používat stejné ozdoby znovu a znovu. Pokud tomu tak je, nebojte se, trochu vynalézavosti, inovace a navíc zdobení jít dlouhou cestu v oslnivé svůj dekor, bez vyprázdnění své peněženky! Pro ostatní, kterým nevadí rozpočet, nedostatek nápadů může být limitujícím faktorem. Takže, v tomto roce, přeskočte klišé perníku domy a strom sukně a dát váš domov člověka s nejnovějšími trendy stromu vánoční že jsme, což naznačuje, v následujícím oddílu. Slavnostní a barevné, tyto vánoční strom nápady pro 2012 by oživit vašeho interiéru a letošních vánočních oslav, jako nic jiného.

2012 Vánoční strom Myšlenky

Foto Christmas Tree
Vánoce se hodně spojován s nostalgií a vzpomínkami. Proč nevyužít některé z těchto krásných momentů na výzdobu na vánoční strom v letošním roce? Řekni sbohem na tradiční ozdoby tentokrát a pověsit nějaké rodinné fotografie na vánoční stromeček. Pokud nemáte pocit, že ignorování prominentní vánoční symboly, jako je Santa, punčochy, hvězdy, andělé atd., pak se pár fotek z těchto ozdob a pověsit je příliš! Nedělají vrásky na čele, jen za myšlenku a myslím, že nad ním. Bylo by určitě zajímavé vánoční strom.

Frosted Tree
Jedle, smrk nebo borovice, vánoční stromeček vylovili se sněhem spreji nejen vypadá Rimed, ale také přidává špetka stříbrné elegance do vašeho interiéru. Jen ozdobit jej s jednoduchými papíru-a-třpytky ornamenty v odstínech krému, bílé a stříbrné k dokončení vypadat. Můžete také použít vintage kovové kousky a třpytky ozdoby, které pro extra jazzu.

Candy Christmas Tree
Bonbóny mají také významnou roli na scéně vánoční, role, které děti zbožňují hodně. Pojďme přiřadit další úkol – nový úkol pro bonbónů tentokrát. Přemýšlejte o použití bonbony vyzdobit váš vánoční strom. Můžete také použít pečené cookies. Barevné bonbóny by určitě vaše vánoční strom světlý. Nyní buďte opatrní, děti mohou zaútočit na svůj domov kdykoliv!

Barevné vánoční strom
Zelená, bílá a červená jsou nejčastější barvy, které vidíte během vánoční sezóny. Proč si v této sezóně pestřejší v letošním roce? Pokud si můžete dovolit investovat nějaký čas, a pak koupit bílý vánoční strom a natírat barvami duhy. Případně, můžete také použít své oblíbené barvy namísto duhové barvy. Nebojte se, pokud nemáte dostatek času, jen získat bílý vánoční strom a zdobí ji s barevnými ornamenty. Můžete také zkusit postřik některé barvy náhodně nad ním.

Kovový vánoční strom
Znovu definovat tradiční pojetí vánočního stromu v letošním roce. Řekni ne k vládě zelenou a zkuste zdobení na vánoční strom s kovovými barvami, jako je stříbro, zlato a / nebo bronzu. Můžete buď použít kombinaci těchto barev nebo vybrat jednobarevné téma s jakýmkoliv jedné barvy.

Favor Tree
Pro někoho, kdo si nemohou dovolit dostatek místa pro plnou velikost vánočního stromu, jak se miniaturní prospěch strom by byl vynikající sázka. Vše, co potřebujete udělat, je malé dárkové krabičky z balicí papíry, nacpat jim dobrý zachází a navléci je až do vánoční stromeček. Protože jejich malé velikosti, by tyto upřednostňují stromy vejdou kamkoli – z vašich jídelních stolů na komody a může být použit k ozdobení nějaké oblíbené kout svého domova.

Hliník Tree
Ačkoli nic nepřekoná voňavou, svěží pocit skutečných vánočních stromků, existuje mnoho lidí, kteří by chtěli jejich vánoční strom mít tolik jazz jak je to možné. To vysvětluje, proč hliníkové stromy jsou obrovské vztek v nedávné době. Nejen, že tyto funky, lesklý stromy vypadají ohromující, když ozdobena míčky a kořisti, ale také oslnit se celý výzdobu místnosti. Nemluvě o tom, že trvají déle než jen jeden Vánoce na rozdíl od běžné přírodní vánoční stromeček.

Gothic Christmas Tree
To je pro ty, kteří jsou odvážnější to zkusit nekonvenční metody. Pokud máte opravdu push experimentovat na nových témat, zkuste zdobení na vánoční strom s gotickými dekory jako lebky, černé Santa, krevní barevné ozdoby, atd. Přidat lopped prsty, falešnou krev-splash, malé náhrobky apod., aby to spookier.

Vánoční stromky jsou nezbytné pro vánoce festivalu. Nejenže se přidat slavnostní vzduchu do interiéru, ale také na oslavu snazzier. Pokud nejste schopni se rozhodnout o tom, jak ozdobit váš vánoční strom v letošním roce, pak výše uvedené myšlenky by si svou kreativitu sprinting vysoká. Rozlišovací přesto elegantní, tyto impozantní vánoční strom myšlenky jsou pravděpodobně rock svůj oslavu v roce 2012.

Perník Cookies v Jar
Santa Clause hry
Dvanáct dní Vánoc
Vánoční Citáty
Tie Dye a dárky Wrap
Christmas Pie Recepty
Glitter Glue Ozdoby Řemesla
Vánoční dárky pro manželku
Vánoční přání
Vánoční kvíz
Christmas Snídaně Recepty

Leave a Reply