Vánoční svíčka Řemesla

Vánoce jsou nejvíce očekávaný festival za rok. Hunting perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele, zdobení jehličnatý strom přidá hodně stresu pro tuto příležitost. Kromě toho všeho, že vánoční osvětlení přidat další význam na den. Svíčka Vánoce jsou první světlo, které znamená osvětlení tmy z něčího života. Svíčka osvětlení se používá jako tradiční symbol v různých náboženstvích různých důvodů. Nicméně, když zadáte do Štědrý den světlo je symbolem k nebi. Candles znamenají lásku, modlitbu, naději a nadšení. Osvětlení svíček je také považována za “Světlo Kristovo” lidmi, které patří ke křesťanské víře. Najdete svíčky v atraktivních barvách, velikostech, tvarech a vůní pro tuto příležitost. Svíčky jsou osvětleny, aby bylo připomenout všem z příchodu Krista. Svíčky jsou také používány k výzdobě vánočního stromu pro měkké záři, a oni se nikdy nepodaří kouzlo každému. Je velmi snadné vytvořit oko-lov svíčky. Dodávají zábavy k vaší práci při tvorbě svíčky pro tuto příležitost. Ozubení tak, aby zajistila den speciální vytvořením okouzlující svíčky a přidávání krásu na místo. Níže stejně málo snadné, aby se vánoční svíčky.

Svíčka Řemesla na vánoční

Svíčky Candy Jar
Hravá záře se zobrazí konzervárenské sklenice, když má bílou (nebo jakákoliv barva dle vašeho výběru) kužel svíčku zasazené v rekreačním cukroví. Za přistýlku okouzlující prezentace, zachovat si jasnou celofánový sáček ve sklenici. Naplňte ji rozbalit a svíčky zajištěna s twist kravatu.

Skořápky Svíčky
Pomocí foukané skořápky s velkým otvorem na vrcholcích. Opláchněte a osušte skořápky. Barvení skořápky (v případě potřeby) ponořením do vody a potravinářského barviva řešení. Mějte každou připravenou skořápka v kalíšek na vejce a naplňte ji až do ¼ nahoru s jakoukoli kotevní prostředek vašeho výběru. Kotvení médium může být voskové svíčky nebo barevné vosk písek pevně držte jeden narozeninový svíčku. Umístěte narozeniny svíčku ve středu, takže jej lze použít jako knot hořet dolů.

Vánoční svíčky
Vezměte papírový kapesník a nakrájejte na malé čtverečky. Nyní ponořte čtverce s kapalným škrobu a aplikovat ji na vnější části nádoby (mírně překrývající čtverce). Nechte jej zcela vyschnout a pak umístěte na čajové svíčky ve sklenici. Když zapálil svíčku, bude světlo prosvítat barevné hedvábného papíru. Pro extra okouzlující vzhled, můžete posypeme třpytky na sklenici, kdy papír je ještě vlhké. Můžete také lepidlo stuha / krajky kolem základny sklenice a přiložit drobné zlaté hvězdy.

Vánoční svíčka kroužky
Vyberte borovice věnec dle vašeho výběru a obalit to kolem základny svíčky. Twist drát a lepidlo na některých šiškami. Velikost šiškami bude záviset na velikosti prstenu jste připraven. Můžete použít malé šišky pro kuželové svíčky a normální velikosti pro tři knotu pilíře svíčku. Nyní lepidlo na tři nebo čtyři květy vánoční hvězda mírně směrem nahoru. Můžete také zavěsit drobné skleněné kuličky a použít všechny různé barvy dle vašeho výběru. Udělejte tří skupin tak, aby se přidá kouzlo jeho vzhledu.

Společný vánoční hry
Rodinné vánoční dárky
Christmas Předkrm recepty
Christmas Poinsettia
Zobrazuji Vánoční přání
Přejeme Vám veselé Vánoce!
Vánoční dárek pro švagr
Vánoční dárky Exchange hry
Předat luky hru
Slyšel jsem, že zvony na Štědrý den
Viděl jsem tři lodě

Leave a Reply