Vánoční svíčky

Teplý, zářící, barevné svíčky dodává zvláštní a jedinečné nádech téměř při každé příležitosti. Domácí candles nejen aby nás hrdí na naše díla, ale vypadat skvěle i při kombinaci se všemi ostatními sezónních dekorací. Jsou ideální jako vánoční dárky a taky by se obzvláště miloval ty, kteří milují udržet sběratelských. Můžete si vybrat jednoduchý na vysoce propracovaný design pro vaše svíčka v závislosti na vaší úrovni znalostí. Včelí vosk je nejvhodnější, aby svíčku, jak snadněji zvládnout a má nostalgickou vůni k němu. Je však velmi nestabilní a proto musí být použit při pokojové teplotě pouze.

Můžete výrobě svíček jako jednoduché pilíře zabalené s červeným sametem. Chcete-li je, budete potřebovat dva čtverce z bílého včelího vosku bezbarvý, velká role knoty a role červeného sametovou stuhou, nůžky a lepidlo. Nastavte čtverce úhlopříčně na rovném povrchu. Řez knoty délce vosku, zastrčit vosk na knotu a jemně srolovat. Podobně, aby se navzájem svíčka. Jemně zatlačte na dno mít plochý konec postavit. Nyní zabalit vaše svíčky s červeným sametem a sedlem je s lepidlem na jeho okrajích. Zdobí ji se stuhami a korálky, stejně jako se vám líbí.

Tam je alternativou svíčka nápad tady taky. Vezměte dvě čtverce tmavě zelené včelího vosku, knoty a krabici stříbra v čele nebo zlaté čele kolíky. Nastavte čtverce na rovnou plochu a přeložte každý na polovinu a rozbít je podélně. Umístěte knot uvnitř okraji vosku a vyhrnout jemně. Push up dna jen jako jste udělali pro první svíčku, aby mít plochý konec. Pak položte kruh pinů kolem horní a dolní části svíčky na pravidelném rozestupu. Můžete experimentovat s voskovými barvami, konstrukční nápady, stuhy a jiné dekorační předměty taky. Poslechněte si své tvůrčí nutkání. Můžete použít malý holly berry věnec, aby svíčku základnu pro vaše svíčky taky.

Cotton Snow Flake
Eucalyptus A Lemon Holiday Věneček Craft
Holiday Play těsta
Rudolph Ozdoby
Vánoční večírek Řemeslné Ideas
Christmas Projektování Zásady
Dospělí Vánoční Vtipy
Skvělé vánoční dárky
Black Walnut Christmas Cake
Frosty Sugar Prosklená Fresh Fruit Craft
Bird House Christmas Tree Ornament Craft

Leave a Reply