Vánoční výzdoba 2012

Prázdnin je zpět opět a všichni to v té sváteční nálady. Zvony, světla a Hollies jsou všude kolem. Ano, Vánoce je a lihoviny se zdají být stoupající vysoko. Jiný pohled na tuto sezónu je třeba. Určitě nechcete vytáhnout stejné ozdoby z minulého roku, protože to znamená pouze to, chybí na trendy v této sezoně. Také je to mnohem víc vzrušující porazit jednotvárnosti a jít na něco nového, každý rok. Zcela nový dekor včetně nových vrcholy, tapet, barevné motivy, osvětlení, textilie a věnců bude stačit. V letošní sezóně má hodně co nabídnout, a tam je spousta různých vývojových nastavení nápady můžete být součástí. Nechte 2012, aby svůj domov, a dekorace v něm, bude mluvit města. Prolistovat pro některé rady a tipy Chcete-li vědět, co byste měli opravdu na Vánoce tentokrát.

2012 vánoční zdobení nápady

Koncert barev
V této sezóně, stříbro a světlejší odstín zelené byly prohlášeny oblíbené. Mnoho stříbrné stuhy, ozdoby a výzdoby mohou vést k tématu “Frosted zeleně”. Jste si jistý, že je součástí trendu křivky s tímto tématem. Blues a hnědé, s potiskem stříbrné prachem a bílé mrazem, jsou považovány za populární barevné schéma. Purple je ještě přetrvávající kolem této sezoně, a když koordinovány dobře s některými živými odstíny, jako je červená, živé zelené a stříbrné, může to vytvořit jazzy a útulné vzhled pro vás tuto zimu. Nicméně, ve všech Hopla nejnovějších trendů, nezapomeňte na tradiční vánoční barevné schéma červené, zelené a zlaté. Tyto barvy nikdy nevyjdou z módy a můžete být vždy nejlepší resort.

Centrum pozornosti
Vánoční vrcholy jsou jednou z nejdůležitějších částí interiéru Vánoce. Udržet si barevné schéma na paměti, jděte do toho a získat správný druh pohledu pro tabulky. Květiny a svíčky mohou být použity v kombinaci pro elegantní vzhled. Můžete držet to jednoduchý ale nádherný pomocí ovoce jako vyhloubených ananasu a kokosových ořechů, a používat je jako vázy pro lístků vánoční.

Budiž světlo
Osvětlení je jedním z hlavních kouzel za každé oslavy. Podobně, vánoční osvětlení, jsou velmi důležité. Obvykle Vánoční vyžaduje mnoho bílých světel, protože symbolizují teplo a zbožnosti, že Vánoce je přidružena. V tomto roce také trend zůstává stejný. Nicméně, tentokrát, můžete použít jako mnoho venkovních světel jak je to možné pro nebeské zkušenosti. Můžete dokonce jít o doplnění střechu s šíří anděla nebo moravským hvězda. Váš dům bude doslova vyniknout. Svíčka lucerny lze použít také na chodnících, aby lemují domu. Dalším inovativním způsob, jak přidat světlo do vašeho domu může být zavěšení světla podél okna domu, takže je možné je vidět z venku taky. Ano, uhodli jste pravdu, je to zády k základům s osvětlením v tomto roce!

Méně je více
Není to tak překvapivé, v této sezóně “méně je více”. Ano, máš pravdu. Jednoduchý vánoční strom s přesně umístěnými ozdob, věnců a věnců jen ohraničený kolem velmi nádherně, dárky zabalené k dokonalosti a světla posypaný kolem je nová móda.

Nafukovací Zájmy
Inovativní způsob, jak předvést své vánoční atmosféra může být umístění nafukovací a kolem vašeho domu. Santas, sobi nebo andělská nafukovací et al, kymácel se a objevovat okolí jsou nezapomeňte přidat jiskru v tomto duchu Vánoc.

Felt Forever
To zapomněli textilie “cítila” se vrací na scénu v této sezóně. Existuje tolik barev na výběr a je to tak snadné a zábavné textilie pracovat. Pomocí cítil, můžete sestavit různé věci, jako vánoční punčochy, věnce a dokonce i věnce. Jediné, co musíte udělat, je vyříznout požadovaný tvar a lepidla věci na. A pokud chcete šít to, přesnost není ani úvaha.

Chystáte Zelená
Můžete jít lehce eco-friendly tentokrát, a to zejména se svými věnci. Sezónní květiny a jablka mohou být opletené společně. Můžete ji použít stejně jako je to, nebo jen sprej malovat pro tento pocit “Bílé Vánoce”. Staré vánoční přání může být napsáno v podobě cesmín vytvořit recyklované věnce. Další skvělý nápad by bylo použít víno zátky a stuhy k patce z starožitné hledají kousky.

Výše uvedené cíle byly některé z vánočních trendů ozdoby pro rok 2012. Zde je doufat, tyto myšlenky vám umožní přidat některé změny vašeho interiéru vánoční tentokrát.

Dětské Christmas Crafts
Vánoční strom Myšlenky 2012
Handmade Vánoční přání
Vánoční jídla Řemesla
Německý vánoční koledy
Christmas Držáky místo karty
Tie Dye a dárky Wrap
Vánoční jídla dárky
Christmas Poinsettia
Vánoční dárky pro sestru-v-právo
Christmas Poems

Leave a Reply